Ładowanie danych - eskaGO.pl

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski. Jeśli jednak jesteś w Polsce, prześlij nam swoje IP na adres kontakt@eskaGO.pl Pozdrawiamy eskaGO

16

Odc. 8

sezon 1 | odcinek 8

00:52:58

Opis odcinka: Seriale online. Serangoon Road. W ósmym odcinku dwie młode Australijki znikają z frachtowca w pobliżu Singapuru, a australijska ambasada zatrudnia Sama, by dowiedział się, co im się przytrafiło. Rewelacje mężczyzny mogą jednak nie spodobać się dyplomatom... Tymczasem Patricia próbuje poradzić sobie z szokującymi informacjami o zmarłym mężu. Załamana prawdziwą tożsamością mężczyzny, zacznie pytać sama siebie, czy naprawdę go znała i ile jeszcze przyjdzie jej odkryć. Czyżby William był zupełnie innym człowiekiem, niż się wydawał? Po co mu zatem była żona?

Opis serii:

Seriale online. Serangoon Road to australijski serial rozgrywający się w Singapurze lat 60-tych, czyli w najbardziej burzliwym okresie w historii tej wyspy. Kraj ma uzyskać niepodległość od Malezji, pozbywa się brytyjskich kolonizatorów, a wśród mieszkańców narastają rasistowskie i polityczne konflikty. W tym wszystkim swoje miejsce musi odnaleźć Sam Callaghan, Australijczyk żyjący w Singapurze, który po latach spędzonych w japońskim więzieniu i walce w powstaniu malajskim, próbuje prowadzić międzynarodowy biznes. Pewnego dnia o pomoc zwraca się do niego sąsiadka, Patricia Cheng, której mąż-detektyw został zabity w czasie pracy nad jedną ze spraw. Czy Sam podejmie się prywatnego śledztwa? A może niebezpieczeństwo będzie zbyt wielkie? Oglądajcie wszystkie odcinki online na eskaGO i sprawdźcie już teraz!

Reżyseria: Tony Tilse
Scenariusz: Paul D. Barron Kym Goldsworthy Timothy Lee
Kraj Produkcji: Australia Singapur
Premiera: 2013
Obsada: Don Hany, Joan Chen, Alaric Tay, Michael Dorman, Pamelyn Chee

Komentuj

UWAGA!

Twoja przeglądarka może niepoprawnie wyświetlać tę stronę
zmień starą wersję Internet explorer na nowszą

eskaGo to serwis pełen nowoczesnych rozwiązań
wymagających do optymalnego wyświetlania równie nowoczesnej przeglądarki

Zaktualizuj Internet Explorer lub pobierz inna najnowszą przeglądarkę i ciesz się serwisem eskaGo